Prihlásenie

Košík

Obklady-Dlažby » Obklady a dlažby PARADYZ

Pri nákupe 15m2 dlažby alebo obkladov z kategorie Dlažba Vám zašleme Lepidlo BFK 03 ZADARMO!!!

Obklady a dlažby PARADYZ

Čím je značka Paradyz

Značka Paradyz je 22 miliónov m2 keramického obkladu s hodnotou 600 mln PLN, odovzdaných v roku 2008 – je výsledkom viac ako 19 rokov vytvárania krásnych výrobkov s neopakovateľným vzorom najvyššej akosti.

S pomocou poľského kapitálu a poľských špecialistov vznikajú výrobky, ktoré získali uznanie v mnohých štátoch sveta. Dosiahnutý úspech je spojením vízie a odvážnych plánov, realizovaných 1600 zamestnancami, pracujúcimi v dvoch spoločnostiach, ktoré tvoria Skupinu Paradyz: Ceramika Paradyz Sp. z o.o. a Paradyz Sp. z o.o.

Dôslednosť pri vytváraní výrobkov vysokej akosti, ako vo výrobných procesoch, tak i vo vzoroch, je našou cestou vytvárania kvalitnej značky s rastúcou trhovou hodnotou. Kolekciám so znakom Paradyz sú už niekoľko rokov udeľované najdôležitejšie ocenenia a uznania, napr. Tituly „Perla Keramiky EU“ a „Perla Keramiky distribútorov“, „Kúpeľňa – voľba roku“, „Podlahy a steny – voľba roku“, „Vavrín konzumenta“. V rokoch 2006 – 2007 Skupina Paradyz dvakrát dostala titul „Veľká Perla Keramiky“ a „Akosť roku“.

Značka Paradyz je známa v rôznych štátoch sveta. Naše výrobky prezentujeme na všetkých dôležitých výstavách keramického priemyslu, napr. v Kyjeve, Moskve, Poznani.

Od roku 2001 kontinuálne reprezentujeme poľských obkladový priemysel na najprestížnejšej výstave – keramické veľtrhy CERSAIE v Bologni.

Čo nás odlišuje?

V priebehu niekoľkých rokov sme vytvorili spojitý, rozpoznateľných štýl. Výrobky sa odlišujú novátorskými vzormi, dôsledným detailným doplnením a širokou ponukou kompletných nástenno-podlahových kolekcií a dekoračných elementov. Poskytujeme tým prakticky neobmedzené možnosti aranžovania vnútorných priestorov s odlišným charakterom. Skupina Paradyz ako jediný výrobca v Poľsku a jeden z mála v Európe ponúka klientom exkluzívne rektifikované kolekcie s rozmermi 97.7 x 32.5 cm.

Vo výrobnom procese používame moderné technické zariadenie, ktoré sa nachádza v piatich výrobných závodoch, najpokročilejšie technológie a dôsledné kontrolné procedúry, opierajúce sa o Systém riadenia kvality (Systemie Zardadzania Jakościa) ISO 9001:2000 integrovaným systémom riadenia prostredia (Systemem Zarzadzania Środowiskowego) ISO 14001:2004, PN-N 18001 a OHSAS 18001.

Čo nás inšpiruje?

Inšpirujú nás motívy, ktoré kreslí sama príroda – v grafike dreva, farbách kvetín alebo štruktúre kameňa je ukrytá krása, ktorú vkladáme do nových vzorov. Inšpiruje nás ľudská fantázia – jej bezhraničnosť a odvážne sny. Spájame poznatky so skúsenosťami vynikajúcich poľských špecialistov, ktorí spolupracujú s uznávanými talianskymi projekčnými kanceláriami. To je dôvod, prečo vzory Paradyz očaria mnoho klientov vo viac ako 30 štátoch.

Pre koho vytvárame naše vzory?

Našimi zákazníkmi sú osoby, ktoré vedia oceniť krásu a eleganciu, ktorá sa uberá smerom svetových trendov v oblasti projektovania a aranžovania interiérov. Pre nich vytvárame vzory, ktoré každému umožnia ukázať sebe individuálnym spôsobom, zároveň učiniť obytný priestor príjemným, funkčným a pekným. Dôležitá je široká ponuka – od mozaiky po veľkoformátové obklady, výrobky Skupiny Paradyz nájdu uplatnenie v súkromných obytných budovách, priemyselnom stavebníctve, v prestížnych reprezentačných priestoroch a triafajú sa do vkusu širokej skupiny medzinárodných klientov.

+421 948 998 339
Volejte 8:00 - 17:00 hodin

Paradyz Opoczno Cersanit Rako Marazzi Baldocer

Lacneobklady.eu | Kontaktný formulár | Zaujímavé odkazy | Tvorba internetových obchodů

Obklady-Dlažby  |  E-shop  |  Obchodné podmienky  |  Doprava  |  Kontakt  |  Blog